طراحی وب سایت

طراحی سایت از فعالیت های اصلی و محوری شرکت وب میزبان محسوب می شود. ما طراحی صفحات وب سایت شما را با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و منطبق بر نوع فعالیت و زمینه کاری خاص شما انجام می دهیم تا وب سایت شما که جلوه و نماد موقعیت حرفه ای شرکت شما در جهان است جایگاه مناسب خود را در فضای مجازی کسب نماید.

ساخت سايت و راه اندازی هر سایتی شامل دو مرحله طراحی گرافیکی سایت و برنامه نویسی سايت میباشد. روشن است که هر کدام به تنهایی در ساخت سایت ایده آل موثر نخواهد بود، بلکه با تلفیق هر دو می توان وب سایتی قابل قبول و کارآمد پیاده سازی و راه اندازی نمود.
يکي از مهمترين عوامل در جذب بيننده و افزايش کاربران سايت نحوه طراحي سايت است. هرچه در اين زمينه دقت و ذوق بيشتري صورت پذيرد و ساخت سايت مورد نظر ماهرانه و جذاب طراحي شود، نتيجه بهتري خواهد داشت. استفاده از تصاوير زيبا و درخور سايت، ترکيب رنگ متناسب و لود سريع آن همگي از عواملي هستند که باعث مي شود سايت شما به عنوان يک سايت نمونه و متمايز شناخته شود. با توجه به نکات فوق تيم طراحی و توسعه وب میزبان آماده است تا در زمينه ساخت سايت، برنامه نويسی و آماده سازی سايت های پيشرفته و دايناميک، ايجاد بانک های اطلاعاتی مرتبط و تهيه و طراحی امکانات سايت منطبق با طرح و سفارش شما، خدمات لازم را ارائه نمايد.

 

 امکانات بخش طراحی:


- بهره گيری از طراحان مجرب
- استفاده از نرم افزارها و تکنیکهای برنامه نویسی به روز
- طراحی بر اساس به روزترين الگوهای دنيای وب
- طراحی مجدد تا تامين نظر مشتری
- امکان در اختيار نهادن نرم افزارهای مديريت سايت
- افزایش امنیت و بالا برد سطح اطمینان سایت
- آموزش نحوه استفاده و کار با سايت
- امکان طراحی لوگو ، آرم ،عکاسی