طراحی و راه اندازی وب سایت شامل مراحل زیر می باشد

نخست- نصب و راه اندازی نرم افزار تحت وب  :

مطابق با نیاز ها و درخواست مشتری، نرم افزار تحت وب بروی وب سایت اختصاص داده شده نصب و اطلاعات پنل مدیریت پورتال برای مشتری ارسال می گردد.

توجه : امکان نصب پورتال وب میزبان بروی سرورهای شرکت های دیگر خدمات هاستینگ داخلی و خارجی امکان پذیر می باشد.

دوم- طراحی گرافیکی:

با توجه به اهمیت رابط گرافیکی پورتال (پرتال) و حساسیتهایی که در مورد طراحی و کارکرد آن وجود دارد، شبکه فناوری و اطلاعات وب میزبان  روال ویژه ای برای رسیدن به بیشینه رضایت مشتری در این مورد در نظر گرفته است.

در روال وب میزبان متناسب با نوع کسب و کار مشتری، 2 طرح گرافیکی بصورت اختصاصی بوسیله "وب گرافیستهای" شرکت آماده میگردد. این طرحها به مشتری جهت بررسی و نظردهی ارائه می گردند.

طرحهای ارائه شده، به نحوی طراحی می شوند، تا با بازخوردی که بر اساس آنها به دست می آید، نوع نگاه مشتری در مورد رنگ و فرم پورتال (پرتال) بدست آید. در نهایت پس از اعمال نظرات و در یک تعامل پویا با مشتری طرح گرافیکی نهایی پورتال (پرتال) طراحی می گردد. این طرح برای اجرا به واحد برنامه سازی و اجرای وب میزبان  ارجاع می گردد.

سوم-نصب طرح گرافیکی نهایی:

در واحد برنامه سازی طرح گرافیک پورتال (پرتال) جهت نصب در نرم افزار مدیریت پویای پورتال (پرتال) برش خورده و نصب می گردند. کلیه استانداردهای وب در این مرحله رعایت خواهند شد تا سایت با سرعت قابل قبولی در دسترس کاربران قرار گرفته و برای روبوت موتورهای جستجو نیز امکان ثبت (index) صفحات به سادگی فراهم گردد.

چهارم-بررسی نهایی و تحویل:

در نهایت اطلاعات اولیه مشتری متناسب با نقشه پورتال (پرتال)، در سایت قرار داده می شوند و کارهای نهایی جهت نصب برنامه ها در میزبان وب (وب هاستینگ) انجام می گردد. با آزمون و بررسی کار نهایی و رفع اشکالات، و اعمال نظرات نهایی مشتری در پورتال ، کار طراحی و راه اندازی به پایان می رسد.

پنجم-آموزش:

پس از اتمام و تحویل پروژه،جلسه آموزش راهبری نرم افزار وب میزبان (پورتال وب میزبان) با مشتری برگزار خواهد گردید.

زمان انجام پروژه

مدت زمان انجام پروژه یکماه می باشد.

توجه: مدت زمان پیش بینی شده در صورتی تحقق می یابد که در مقاطعی که نیاز به انتخاب، تصمیم گیری و یا پاسخ به پرسش از طرف مشتری وجود دارد، این موارد در زمانی معقول از طرف مشتری رسیدگی و به شرکت اعلام گردد.

مشاوره رایگان

شما می توانید از خدمات مشاوره وب میزبان برای طراحی و راه اندازی پورتال مورد نظر خود، بصورت تلفنی یا حضوری بطور رایگان بهره مند شوید. با ما تماس بگیرید.