چرا وب میزبان

 دارای بیش از 10 سال سابقه در ارایه سرویس های وب :

شرکت فناوری و اطلاعات وب میزبان با شماره ثبت 2288 در سامانه ملی ثبت شرکت ها به صورت رسمی در حال فعالیت در زمینه ارایه خدمات میزبانی و ثبت دامین و طراحی وب سایت می باشد، این شرکت از ابتدای شروع فعالیت، سعی در ارایه سرویس با حداکثر کیفیت به کاربران نموده است.
پاسخگویی مناسب :
نحوه تماس و برخورد مناسب یکی از اصول اصلی در شرکت وب میزبان می باشد. شما می توانید به راحتی و24 ساعته از طریق پرتال پشتیبانی و ایمیل یا در ساعات اداری از طریق گفتگوی آنلاین و تلفن با کارشناسان تماس حاصل نمایید. متوسط زمان پاسخگویی به ایمیل ها و تیکت ها حدود یک ساعت می باشد.
آسایش خیال :
خوشنامی و سابقه طولانی شرکت فناوری اطلاعات وب میزبان  به عنوان مالک 100% نام تجاری شبکه وب میزبان  و همچنین حضور وب میزبان به عنوان یکی از 20 شرکت بزرگ فناوری و اطلاعات در فهرست شرکتهای فناوری و اطلاعات در ایران طی سالهای اخیر آسایش خیال کاربران را به همراه داشته و دارد.
استفاده از نرم افزارهای دارای License :
شرکت وب میزبان برخلاف بسیاری از شرکت های میزبانی License نرم افزارهای نصب شده بر روی سرور را خریداری نموده است بنابراین همیشه قابلیت استفاده از آخرین نسخه آنها وجود دارد این امر نقش به سزایی در بالا بردن امنیت سرور داراست
امنیت :
از آنجا که امنیت جایگاه و اهمیت ویژه ای در ارائه سرویس های میزبانی وب دارد ، شرکت وب میزبان نهایت تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی مطمئن و امن می نماید . استفاده از فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری و سوئیچ های شخصی از جمله اقدامات وب میزبان در این جهت می باشد.

استفاده از دیتا سنتر های معتبر :
دیتا سنتر (محل نگهداری سرورها) نقشی مستقیم و تاثیر بسیار بالایی در کیفیت سرویس دهی به سایتها دارد اتصال به بک بون OC192 موجب بالا بودن سرعت دسترسی سایتها می شود همچنین اتصال به 6 بک بون دیگر باعث بالا رفتن زمان دسترسی به سایتها (Uptime) می شود علاوه بر این موارد مواردی که در بخش شبکه وب میزبان به آن اشاره شده است امنیت و کیفیت شبکه را تضمین می نماید.
مانیتورینگ خودکار سرویسها :
کلیه سرویسها توسط نرم افزارهای مانیتورینگ خودکار از چندین نقطه در دنیا به صورت مداوم در حال تست و مانیتور هستند در صورت بروز اختلال در هر سرویس بلافاصله مدیران سرورها از طریق ایمیل و sms از حادثه مطلع و جهت رفع مشکل دست به کار خواهند شد.

نسخه پشتیبان - بکاپ

جهت حفاظت هرچه بیشتر از اطلاعات کاربران، از تمامی سرویس های میزبانی شرکت وب میزبان به صورت خود کار و به صورت  هفتگی و روزانه پشتیبان گیری میشوند.. این سرویس برای تمامی پلان ها بصورت رایگان ارایه میشود.
کنترل پنل مدیریت سرویس ها :
شرکت وب میزبان علاوه بر کنترل پنل میزبانی وب به هر کاربر یک کنترل پنل جامع برای مدیریت تمامی سرویسهای خود ارائه می دهد. در این کنترل پنل می توان از وضعیت کلیه سرویسهای خریداری شده مطلع شد و تاریخ پایان هر کدام را مشاهده کرد و به راحتی می توان آنها را مدیریت نمود همچنین با توجه به ثبت سوابق کاربران می توان به راحتی یک سرویس جدید را تهیه نمود و یا سرویسها را تمدید کرد.